home icon

Clubkampioenschap éénmansboten 2017 : zondag 17 september 2017

volgorde zeiler boottype -18? race 1 race 2 race 3 race 4 race 5 Totaal races Totaal slechtste races Eindklassement
1 Jan Proost LASER nee 1 4 7 2 5 19 7 12
2 Nele Wynants EUROPE ja 5 2 4 3 3 17 5 12
3 Dominique Van Den Eden SPLASH ja 3 1 10 7 3 24 10 14
4 Stefan Franssens LASER nee 2 3 2 8 16 31 16 15
5 Luc Wouters LASER nee 17 5 3 1 8 34 17 17
6 Luc Joren LASER nee 7 15 14 5 2 43 15 28
7 Marc Thienpont LASER nee 20 9 5 6 9 49 20 29
8 Dries Wynants LASER RADIAL ja 6 6 8 10 11 41 11 30
9 Leon Liebregt LASER EPS nee 14 8 6 4 14 46 14 32
10 Paul Van Emmerick EUROPE nee 4 17 1 11 18 51 18 33
11 Filip Luysterburg RS TERA SPORT ja 8 13 11 15 1 48 15 33
12 Julia Luysterburg RS TERA SPORT ja 9 12 12 17 7 57 17 40
13 Fredie Hogenhout LASER nee 11 20 9 9 13 62 20 42
14 Anna Roos SPLASH ja 15 10 18 16 6 65 18 47
15 Marc De Gang LASER nee 10 14 16 12 12 64 16 48
16 John Otto LASER RADIAL nee 19 7 17 13 15 71 19 52
17 Dirk Van Dun LASER nee 12 11 15 14 17 69 17 52
18 Hilde Van Mierlo LASER nee 16 18 13 18 10 75 18 57
19 Luc Buyens LASER nee 13 16 20 20 20 89 20 69
20 Lise Buyens EUROPE ja 18 19 19 19 18 93 19 74


Q-cup 2017 : zondag 8 oktober 2017

Rangschikking Naam Voornaam lycra   Race 1 Race 2 Race 3 Race 4 totaal totaal - slechtste
1 Boot Maarten 2   14 5 1 1 21 7
2 Deccastro Marco 4   6 3 2 4 15 9
3 Opstaele Cannelle 17   15 6 3 2 26 11
4 Vanneste Robertien 35   5 4 4 15 28 13
5 Rogier Hannes 21   1 14 10 3 28 14
6 Schoonbaert  Joppe 24   4 7 6 7 24 17
6 Luysterburg Filip 10   3 1 13 14 31 17
8 Moerkerke  Bo 13   7 2 16 13 38 22
8 Van de Voorde-Van Bocxlaer Justine 31   2 13 7 17 39 22
10 Muylle Clara 14   10 8 9 9 36 26
11 Valcke Arthur 28   9 24 8 11 52 28
12 Van den Bergh Antonia 32   12 10 12 8 42 30
13 Van de Voorde-Van Bocxlaer Sebastien 30   8 11 17 12 48 31
14 Bynens Laurens 1   13 16 15 6 50 34
15 Sergeys Thorvald 25   11 15 11 19 56 37
16 Luysterburg Julia 9   17 25 14 10 66 41
17 Schellekens  Jonathan 23   32 28 18 5 83 51
17 Otto Alexander 19   26 27 5 20 78 51
19 Stevens  Tibo 26   19 9 24 28 80 52
20 Van Bever Matthias 20   18 12 25 33 88 55
21 Opstaele Quinten 16   20 23 29 16 88 59
22 den Hartigh Engida 6   31 19 21 22 93 62
22 Marcus Perlan 12   23 17 22 29 91 62
24 Cleiren Jules 3   24 20 19 30 93 63
25 Willems  Daan 37   22 22 23 21 88 65
25 Vandesande Sofie 34   21 21 28 23 93 65
27 Luysterburg Lara 8   25 18 27 25 95 68
28 Marcus Lilja 11   27 26 26 18 97 70
29 Muylle Casimir 15   16 33 31 27 107 74
30 Otto Laura 18   29 29 30 24 112 82
31 Van der Speeten Ralph 33   30 34 20 34 118 84
32 Schellekens  Hannelore 22   33 30 32 26 121 88
33 Teughels Louise 27   28 32 33 31 124 91
34 Looyens Arnaud 7   34 31 34 32 131 97


Clubkampioenschap tweemansboten 2017 : zondag 15 oktober 2017

volgorde zeiler race 1 race 2 race 3 race 4 race 5 Totaal races Totaal slechtste races Eindklassement
1 Jean-Claude Allard 3 1 2 1 1 8 3 5
1 Elger Allard 3 1 2 1 1 8 3 5
2 Leon Liebregts 2 2 3 2 10 19 10 9
2 Stefan Franssens 2 2 3 2 10 19 10 9
3 Marc Thienpont 13 6 1 5 4 29 13 16
3 Maxime Thienpont 13 6 1 5 4 29 13 16
4 Carl Proost 5 3 10 6 2 26 10 16
4 Charlotte Proost 5 3 10 6 2 26 10 16
5 Luc Wouters 4 5 4 3 5 21 5 16
5 Hilde Wouters 4 5 4 3 5 21 5 16
6 Dries Wynants 1 9 5 4 9 28 9 19
6 Dominique Van Den Eden 1 9 5 4 9 28 9 19
7 Jan Proost 10 4 8 7 3 32 10 22
7 Sandy Marcus 10 4 8 7 3 32 10 22
8 Glenn Van Daele 6 7 6 9 11 39 11 28
8 Liesbeth Van Heyst 6 7 6 9 11 39 11 28
9 Jaak Roos 8 11 9 8 6 42 11 31
9 Fredie Hogenhout 8 11 9 8 6 42 11 31
10 Lise Buyens 9 12 7 13 8 49 13 36
10 Nele Wynants 9 12 7 13 8 49 13 36
11 Luc Joren 11 10 11 10 7 49 11 38
11 Kris Dekoninck 11 10 11 10 7 49 11 38
12 Anna Roos 7 13 13 11 12 56 13 43
12 Barbara Otto 7 13 13 11 12 56 13 43
13 Dirk Van Dun 12 8 12 12 13 57 13 44
13 Remco Marcus 12 8 12 12 13 57 13 44