home icon

Programma

1ste zondagwedstrijd april 03/04/16 (start 14u) Reeks 1 & 2
1ste zondagwedstrijd mei 01/05/16 (start 14u) Reeks 3 & 4
1ste zondagwedstrijd juni 05/06/16 (start 14u) Reeks 5 & 6
1ste zondagwedstrijd september 04/09/16 (start 14u) Reeks 7 & 8
1ste zondagwedstrijd oktober 09/10/16 (start 14u) Reeks 9 & 10
1ste zondagwedstrijd november 06/11/16 (start 14u) Reeks 11 & 12
Einduitslag

Reeks 1

Naam Boottype Tijd Gecorrigeerde tijd Punten Plaats
Charlotte Proost & Carl Proost 470 INT 0:27:26 0:26:53 0 1
Maxime Thienpont & Marc Thienpont RS 500 0:28:19 0:28:19 3 2
Jan Proost Splash 0:33:58 0:29:16 5,7 3
Jean-Marie Oriot Splash 0:34:33 0:29:47 8 4
Nele Wynants & Dries Wynants Laser Vago 0:33:31 0:30:11 10 5
Hilde Van Mierlo & Wendy de Kort 420 INT 0:34:06 0:31:00 11,7 6
Marc De Gang Splash 0:38:03 0:32:48 13 7
Jef De Backer OK-jol 0:38:59 0:48:53 14 8

Reeks 2

Naam Boottype Tijd Gecorrigeerde tijd Punten Plaats
Charlotte Proost & Carl Proost 470 INT 0:35:43 0:35:00 0 1
Nele Wynants & Dries Wynants Laser Vago 0:40:10 0:36:11 3 2
Maxime Thienpont & Marc Thienpont RS 500 0:36:13 0:36:13 5,7 3
Jan Proost Splash 0:43:32 0:37:31 8 4
Jean-Marie Oriot Splash 0:45:28 0:39:11 10 5
Hilde Van Mierlo & Wendy de Kort 420 INT 0:43:31 0:39:33 11,7 6
Jef De Backer OK-jol 0:48:53 0:42:30 13 7
Marc De Gang Splash DNF DNF 14 8

Reeks 3

Naam Boottype Tijd Gecorrigeerde tijd Punten Plaats
Leon Liebregts Flash 0:23:49 0:21:15 0 1
Jan Proost Flash 0:24:22 0:21:45 3 2
Bart Proost Laser INT 0:23:30 0:21:45 3 2
Stefan Franssens Laser INT 0:23:59 0:22:12 8 4
Charlotte Proost & Carl Proost 470 INT 0:23:23 0:22:55 10 5
Maxime Thienpont & Marc Thienpont RS 500 0:23:34 0:23:34 11,7 6
Dirk Van Dun Laser INT 0:25:41 0:23:46 13 7
Jean-Marie Oriot Flash 0:29:23 0:26:14 14 8

Reeks 4

Naam Boottype Tijd Gecorrigeerde tijd Punten Plaats
Charlotte Proost & Carl Proost 470 INT 0:22:23 0:21:56 0 1
Maxime Thienpont & Marc Thienpont RS 500 0:22:47 0:22:47 3 2
Stefan Franssens Laser INT 0:25:59 0:24:03 5,7 3
Jan Proost Flash 0:28:03 0:25:02 8 4
Leon Liebregts Flash 0:28:05 0:25:04 10 5
Bart Proost Laser INT 0:27:10 0:25:09 11,7 6
Jean-Marie Oriot Flash 0:29:34 0:26:23 13 7
Dirk Van Dun Laser INT 0:29:28 0:27:10 14 8

Reeks 5

Naam Boottype Tijd Gecorrigeerde tijd Punten Plaats
Bart Proost & Heidi Van Gaal 470 INT 0:15:10 0:14:52 0 1
Stefan Franssens Laser INT 0:16:55 0:15:39 3 2
Jan Proost Laser INT 0:17:39 0:16:20 5,7 3
Marc De Gang Laser Radial 0:19:20 0:17:06 8 4
Marc Thienpont & Céderic Thienpont RS 500 0:28:05 0:25:04 10 5
Dirk Van Dun Laser INT 0:19:24 0:17:57 11,7 6
Hilde Van Mierlo Laser Radial 0:20:46 0:18:22 13 7
Luc Buyens Laser INT 0:20:11 0:18:41 14 8
Carl Proost Splash 0:22:33 0:19:26 15 9
Evi Hens Laser Radial 0:22:33 0:19:57 16 10

Reeks 6

Naam Boottype Tijd Gecorrigeerde tijd Punten Plaats
Carl Proost Splash 0:37:16 0:32:07 0 1
Luc Wouters Laser INT 0:34:50 0:32:15 3 2
Jan Proost Laser INT 0:34:57 0:32:21 5,7 3
Luc Buyens Laser INT 0:35:24 0:32:46 8 4
Bart Proost & Heidi Van Gaal 470 INT 0:33:36 0:32:56 10 5
Marc Thienpont & Céderic Thienpont RS 500 0:33:45 0:33:45 11,7 6
Stefan Franssens Laser Radial 0:36:32 0:33:49 13 7
Dirk Van Dun Laser INT 0:37:29 0:34:42 14 8
Marc De Gang Laser INT 0:39:34 0:35:00 15 9
Hilde Van Mierlo Laser Radial 0:40:05 0:35:28 16 10
Evi Hens Laser Radial 0:42:42 0:37:47 17 11

Reeks 7

Naam Boottype Tijd Gecorrigeerde tijd Punten Plaats
Bart Proost & Heidi Van Gaal 470 INT 0:30:07 0:29:31 0 1
Leon Liebregts Laser EPS 0:33:05 0:32:26 3 2
Charlotte Proost & Carl Proost 470 INT 0:33:26 0:32:46 5,7 3
Jan Proost Laser INT 0:35:35 0:32:56 8 4
Stefan Franssens Laser INT 0:36:11 0:33:30 10 5
Juul Accon Splash 0:39:38 0:34:10 11,7 6
Jean-Marie Oriot Splash 0:41:25 0:35:42 13 7
Maxime Thienpont & Marc Thienpont RS 500 0:36:06 0:34:42 14 8
Frank Segers Laser EPS 0:36:53 0:36:09 15 9
Michiel Wauters Splash 0:45:52 0:39:32 16 10
Dirk Van Dun Laser INT 0:45:26 0:42:04 17 11

Reeks 8

Naam Boottype Tijd Gecorrigeerde tijd Punten Plaats
Charlotte Proost & Carl Proost 470 INT 0:35:36 0:34:54 0 1
Bart Proost & Heidi Van Gaal 470 INT 0:35:39 0:34:57 3 2
Leon Liebregts Laser EPS 0:35:36 0:35:13 5,7 3
Jan Proost Laser INT 0:40:06 0:37:07 8 4
Luc Buyens Laser INT 0:41:20 0:38:16 10 5
Stefan Franssens Laser INT 0:41:38 0:38:32 11,7 6
Frank Segers Laser EPS 0:40:14 0:39:26 13 7
Juul Accon Splash 0:45:49 0:39:29 14 8
Jean-Marie Oriot Splash 0:45:51 0:39:31 15 9
Michiel Wauters Splash 0:46:10 0:39:47 16 10
Dirk Van Dun Laser INT 0:43:28 0:40:14 17 11
Maxime Thienpont & Marc Thienpont RS 500 0:40:52 0:40:52 18 12

Reeks 9

Naam Boottype Tijd Gecorrigeerde tijd Punten Plaats
Leon Liebregts & Stefan Franssens 470 INT 0:30:05 0:31:27 0 1
Bart Proost & Heidi Van Gaal 470 INT 0:32:29 0:31:50 3 2
Jan Proost & Jaak Roos 470 INT 0:32:42 0:32:03 5,7 3
Luc Buyens Laser Radial 0:37:37 0:33:17 8 4
Jean-Marie Oriot Splash 0:39:29 0:34:02 10 5
Charlotte Proost & Carl Proost 470 INT 0:35:59 0:35:16 11,7 6
Luc Wouters & Hilde Wouters 420 INT 0:38:50 0:35:18 13 7
Jean-Claude Allard Laser Radial 0:40:44 0:36:02 14 8
Jef De Backer OK-jol 0:41:33 0:36:07 15 9
Dominique Van Den Eden & Kiari Bosschaerts 420 INT 0:40:19 0:36:39 16 10
Marc Thienpont & Céderic Thienpont RS 500 0:38:58 0:38:58 17 11
John Otto & Els Helsen Laser Stratos 0:39:49 0:41:28 18 12

Reeks 10

Naam Boottype Tijd Gecorrigeerde tijd Punten Plaats
Jan Proost & Jaak Roos 470 INT 0:25:05 0:24:35 0 1
Bart Proost & Heidi Van Gaal 470 INT 0:27:04 0:26:32 3 2
Charlotte Proost & Carl Proost 470 INT 0:27:09 0:26:37 5,7 3
Luc Wouters & Hilde Wouters 420 INT 0:32:21 0:29:24 8 4
Leon Liebregts & Stefan Franssens 470 INT 0:30:35 0:29:59 10 5
Luc Buyens Laser Radial 0:34:59 0:30:57 11,7 6
Jean-Claude Allard Laser Radial 0:36:42 0:32:28 13 7
Dominique Van Den Eden & Kiari Bosschaert 420 INT 0:37:04 0:33:41 14 8
Jean-Marie Oriot Splash 0:40:42 0:35:05 15 9
Jef De Backer OK-jol 0:40:51 0:35:31 16 10
Maxime Thienpont & Marc Thienpont RS 500 0:35:50 0:35:50 17 11
John Otto & Els Helsen Laser Stratos 0:38:32 0:40:08 18 12

Reeks 11

Naam Boottype Tijd Gecorrigeerde tijd Punten Plaats
Leon Liebregts Laser EPS 0:28:19 0:27:45 0 1
Jan Proost Laser INT 0:30:08 0:27:54 3 2
Luc Buyens Laser INT 0:33:53 0:31:22 5,7 3
Jean-Marie Oriot Splash 0:37:04 0:31:57 8 4
Maarten De Rijk Laser INT 0:35:18 0:32:41 10 5

 

Reeks 12

Naam Boottype Tijd Gecorrigeerde tijd Punten Plaats
Leon Liebregts Laser EPS 0:33:44 0:33:04 0 1
Jan Proost Laser INT 0:36:25 0:33:43 3 2
Luc Buyens Laser INT 0:37:13 0:34:27 5,7 3
Jean-Marie Oriot Splash 0:41:33 0:35:49 8 4
Maarten De Rijk Laser INT 0:39:53 0:36:55 10 5



Einduitslag

Regelmatigheidscriterium

(De punten van de twee slechtste wedstrijden en het puntenaantal voor niet deelname zijn van het totaal aantal punten afgetrokken.)

spacer Totaal Race 1 Race 2 Race 3 Race 4 Race 5 Race 6 Race 7 Race 8 Race 9 Race 10 Race 11 Race 12
Naam Plaats Punten Plaats Punten Plaats Punten Plaats Punten Plaats Punten Plaats Punten Plaats Punten Plaats Punten Plaats Punten Plaats Punten Plaats Punten Plaats Punten Plaats Punten
Jan Proost 1 47,8 3 5,7 4 8 2 3 4 8 3 5,7 3 5,7 4 8 4 8 3 5,7 1 0 2 3 2 3
Carl Proost 2 48,1 1 0 1 0 5 10 1 0 9 15 1 0 3 5,7 1 0 6 11,7 3 5,7 DNS 19 DNS 19
Leon Liebregts 3 66,7 DNS 19 DNS 19 1 0 5 10 DNS 19 DNS 19 2 3 3 5,7 1 0 5 10 1 0 1 0
Charlotte Proost 4 71,1 1 0 1 0 5 10 1 0 DNS 19 DNS 19 3 5,7 1 0 6 11,7 3 5,7 DNS 19 DNS 19
Bart Proost 5 71,7 DNS 19 DNS 19 2 3 6 11,7 1 0 5 10 1 0 2 3 2 3 2 3 DNS 19 DNS 19
Heidi Van Gaal 6 95 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 1 0 5 10 1 0 2 3 2 3 2 3 DNS 19 DNS 19
Stefan Franssens 7 99,4 DNS 19 DNS 19 4 8 3 5,7 2 3 7 13 5 10 6 11,7 1 0 5 10 DNS 19 DNS 19
Marc Thienpont 8 111,1 2 3 3 5,7 6 11,7 2 3 5 10 6 11,7 8 14 12 18 11 17 11 17 DNS 19 DNS 19
Jean-Marie Oriot 9 114 4 8 5 10 8 14 7 13 DNS 19 DNS 19 7 13 9 15 5 10 9 15 4 8 4 8
Luc Buyens 10 119,1 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 8 14 4 8 12 18 5 10 4 8 6 11,7 3 5,7 3 5,7
Maxime Thienpont 11 131,4 2 3 3 5,7 6 11,7 2 3 DNS 19 DNS 19 8 14 12 18 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19
Luc Wouters 12 155 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 2 3 DNS 19 DNS 19 7 13 4 8 DNS 19 DNS 19
Jaak Roos 13 157,7 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 3 5,7 1 0 DNS 19 DNS 19
Dirk Van Dun 14 162,7 DNS 19 DNS 19 7 13 8 14 6 11,7 8 14 11 17 11 17 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19
Marc de Gang 15 164 7 13 8 14 DNS 19 DNS 19 4 8 9 15 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19
Nele Wynants 16 165 5 10 2 3 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19
Dries Wynants 16 165 5 10 2 3 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19
Hilde Van Mierlo 18 166,4 6 11,7 6 11,7 DNS 19 DNS 19 7 13 10 16 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19
CÚderic Thienpont 19 169,7 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 5 10 6 11,7 DNS 19 DNS 19 11 17 11 17 DNS 19 DNS 19
Jef De Backer 20 172 8 14 7 13 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19
Maarten De Rijk 20 172 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 5 10 5 10
Hilde Wouters 22 173 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19
Wendy de Kort 23 175,4 6 11,7 6 11,7 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 7 13 4 8 DNS 19 DNS 19
Juul Accon 24 177,7 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 6 11,7 8 14 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19
Jean-Claude Allard 25 179 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 8 14 7 13 DNS 19 DNS 19
Frank Segers 26 180 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 9 15 7 13 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19
Dominique Van Den Eden 27 182 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 10 16 8 14 DNS 19 DNS 19
Kiari Bosschaerts 27 182 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 10 16 8 14 DNS 19 DNS 19
Michiel Wauters 29 184 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 10 16 10 16 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19
Evi Hens 30 185 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 10 16 11 17 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19
Els Helsen 31 188 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 12 18 12 18 DNS 19 DNS 19
John Otto 31 188 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 DNS 19 12 18 12 18 DNS 19 DNS 19