home icon
 
Alle wedstrijden starten om 10u stipt! Tenzij anders vermeld op de kalender.
 
DATUM CLUB PLAATS KLASSE NAAM WEDSTRIJD
FEBRUARI        
12 ZC HOFSTADE Hofstade  Cadet  
19 RYCB Galgenweel C-E-OK-Sn-O Nationaal 1 / VYF CUP 1 Europe 
MAART         
5 ZC Gavermeer Harelbeke F Beker van België
12 ZSC-Bro Broechem E-C Orlent Beker 
11-12 VVW Galgenweel Galgenweel Sn Antwerp Snipe Cup start 12u
12 RBSC Heusden O Nationaal 2 (start 10u30) / VYF CUP 1 Optimist
19 KLYC Galgenweel OK-E-Spi Galgenweel wedstrijd
APRIL            
1 ZSC Broechem   O Orlentbeker - moet bevestigd worden Broechem/DOCB
1-2 RYCB-WVS Scharendijke/Bruinisse C-E-Sn-L-LR-L4.7 Youth Spring Cup / VYF CUP 2 Europe
8-9 DOCB-RYCB Port-Zélande O Optispring start 11u / VYF CUP 2 Optimist
9 Port-Aventura Mol Hansa G-sailing
14-17 Easter Regatta Braassemermeer O Braassemer Meer 
15 WSKLuM Vilvoorde Vilvoorde Hansa G-sailing
17 NWV Berlare Spi - Europe VYF CUP 1 Spirou / paasmaandag
23 VVW Brugge Sint Pietersplas Spi  
23 HOFSTADE ZC Hofstade Fireball  
23 KLYC Galgenweel O-C  
29-30 U4 Medemblik Medemblik O-C-L-LR-L4.7-E+AK United Four (U4)
29-30 SRNA Galgenweel FJ-L-LR-L4.7-Sn -Fb SailOn-Cup  Bevestiging FB klasse - Francis?
MEI        
6 WOS Oostende Spuikom O SFO / VYF CUP 3 Optimist
7 SNEH Plate Taille O  
7 WVD Mechelen Hombeek O-C-E- spi+AK Moederdag wedstrijd/ VYF CUP 2 Europe en Spirou
14 RYCB Galgenweel Sn Challenge Sprot 
14 HOFSTADE ZC Hofstade L - LR - L4.7  
13-14 U4 Workum Workum O-C-L-LR-L4.7-E+AK United Four (U4)
21 SODIPA Galgenweel AK (geen optimist)  
20-21 Zilvermeerhaven Mol Olympia Jol  
20-22 RNSYC Oostende    L-LR    Euro Master series & OBK Masters 
25-28 Dutch Youth Regatta Workum O-C-L4.7-LR  
26-27-28 RYCB Galgenweel Hansa OBK Hansa  Flanders Sailability Cup 
JUNI      
3  4 RNSYC - Twinsclub - Ostend Sailing Oostende Bredene D-SB20-Patin a vela- multihull Ostend Cup 1 Discovery Cup
4 WV Vremdijk  Braakman F Beker van België   
4 VVW Galgenweel Galgenweel Sn-L-LR Chocolade Race
11 SODIPA Galgenweel L-LR-OK-FJ-Fb Nationale wedstrijd alle klassen (jeugd kan, geen optimist)
11 HZC Hofstade Fb  
17 Port-Aventura Mol Hansa G-sailing
17-18 NLM + andere clubs Roermond (Nederland) AK  
18 Port-Aventura Mol C-420-470-490  
24-25 RNSYC - Twinsclub - Ostend Sailing Oostende Bredene D-SB20-Patin -Multihull Ostend Cup 2 Keyware Cup 
25 RBSC Braakman O Braakmancup /Nationaal 4
25 Port Aventura Mol Yngling, 420, 470, 490  
25 BZYC Brugge  Spi VYF CUP 3 Spirou
JULI       
1-5 KYCN/WSKLuM/VVW Npt Nieuwpoort O-C-E-420-Spl-L-LR-L4.7 Nieuwpoortweek - OBK C / VYF CUP 3 Europe VYF CUP Optimist
8-9 RNSYC-Twinsclub-Ostend Sailing RNSYC Oostende Patin - D - SB20 - Multihull Ostend Cup 3 Bar Race
9 RBSC Braakman L-LR-L4.7-F LasercupVYF cup 1
15 BZYC Brugge  Hansa G-sailing
16-24 WK Youth Laser 4.7 KYCN  L4.7  
22 RBSC Heusden Heusden Hansa G-sailing
21-22-23 Twinsclub Bredene Patin a vela- Patin a vela junior XVII° Open Belgisch Kampioenschap
26.07-02.08  WK Laser -21 Y  KYCN  Laser U21 (male) LR U21 (female) Worlds -21 
29-30 RNSYC - Twins-Ostend Sailing Oostende SB20-Patin a vela Ostend Cup 4 / Brugse Zot Cup 
29-30-31 RNSYC - Twins-Ostend Sailing Oostende  D IDA Corinthian Cup – International Brugse Zot Cup
AUGUSTUS       
3-4-5-6 RNSYC Oostende D OBK Draken start 13u
5-6 Port-Aventura Veerse Meer 490  
12 KYC  Koksijde 505-490-AK 4 u van St Idesbald 
 12-13 RNSYC-Twinsclub-Ostend Sailing Oostende Bredene D-SB20-Patin -Multihull Ostend Cup 5 Defender cup/ Open Nationals SB20
12-13 RYCB Scharendijke L-LR-L4.7-F-420-470-Sn-FJ-E Beneluxkampioenschap start 12u / VYF CUP 2 Laser
13 SIROCCO Paal AK 4u Paalse Plas, start 12u00
19-20 RYCB Scharendijke Sn OBK start 11u
19-20 NLM Ophoven - Kinrooi AK+505 Open Limburgs Kampioenschap  13u00
20 ZSC Broechem Broechem L-LR-L4.7  
26 BZYC Brugge  Hansa  
26 RBSC Heusden AK 6 Uren Race (start 11 u)
26 NLM Ophoven-Kinrooi O en eenmansjollen Afvaart van de Maas start 12u00
27 NLM Ophoven - Kinrooi O en eenmansjollen Optisail en Juniorsail
26-27 VVW Inside Oostende Spuikom O "De Blauwe Parel" OBK Benjamin  / VYF CUP 5 Optimist
SEPTEMBER        
2-3 SHEH Plate Taille  Spi OBK Spirou
3 ZSC Broechem  Broechem  Optimist  
2-3 RNSYC Oostende   L-LR-L4.7 OBK VYF CUP 3
2 HZC Hofstade O 4 u van Hofstade
2-3 Twins-RNSYC-Ostend Sailing Oostende D-SB20-Patin-Multihull Ostend Cup 6 DDB Cup 
3 SODIPA Galgenweel Sn-OK-Fb-FJ Nationale wedstrijd
9-10 KLYC Galgenweel  OK OBK OK
9-10 U4 Workum Workum O-C-L-LR-L4.7-E+AK  
9-10 RNSYC  Oostende E-F OBK start 12u VYF CUP EUROPE Europe 4
10 Port-Aventura Mol 490  
17 BZYC Brugge  C  
16-17 WSKLUM/RYCB  Nieuwpoort C reservedatum OBK  cadet
16-17 WSKLUM/RYCB  Nieuwpoort  O Optifall - OBK Optimist
17 RBSC Heusden Heusden E-Spi  
23-24 Twins-RNSYC-Ostend Sailing Twinsclub Bredene D-SB20-Patin-Multihull Ostend Cup 7 Indian Summer Race
23-24 WSKLUM/RYCB  Nieuwpoort  O Reserve weekend OBK Optimist
23-24 KLYC Galgenweel FJ OBK start 12u
24 RBSC Heusden Heusden L-LR-L4.7 start 10u30 / VYF CUP 4 Laser
OKTOBER       
30.09-01.10 U4 Medemblik Medemblik O-C-L-LR-L4.7-E+AK United Four (U4) - nieuwe locatie
30.09-01.10 OSM Schulensmeer AK Beker van België een-tweemansboten start 13u/OBK 490
7-8 OK klasse Haltern OK Start 14u
8 ZS Gavermeer Harelbeke Spi - E VYF CUP 6 Spirou
8 Nuclea Mol C-L-LR-L4.7+AK Nuclea&Wind start 10u30 - alleen Cadet en AK?
8 VVW Galgenweel Galgenweel Fb OBK 
15 WWSK Willebroek L LR L4.7  
15 ZSC-Bro Broechem Spi-E  
15 KLYC Galgenweel O-C Nationaal 7
21-22 SNEH Plate Taille  L-LR-L4.7 OBK Inland Laser - Laser Radial - Laser 4.7
21 WOS Oostende Spuikom O Nationaal 8 (Benjamin ?) 
22 VVW Inside Spuikom E-Spi "De Blauwe Parel" reserve OBK E / VYF CUP 5 Europe Spirou
26-29 RYCB Galgenweel 2,4 mR Antwerp City Cup
NOVEMBER       
18 RYCB Galgenweel Sn Kampioen der Kampioenen
5 VVW Galgenweel Galgenweel Sn-FJ Antwerpse Handjes
11 WVD Hombeek O-C-L-LR-L4.7-E+AK St Mettebeker start 10u30
12 RBSC Heusden O-Spi-L-LR-L4.7-E Vyf Cup finale VYF CUP 6 Europe
19 RYCB Galgenweel Sn-L-LR-L4.7-OK-F-FJ Speculoos Race/reserve OBK F