home icon
 
Alle wedstrijden starten om 10u stipt! Tenzij anders vermeld op de kalender.
 
DATUM CLUB PLAATS KLASSE NAAM WEDSTRIJD
FEBRUARI        
21 RYCB Galgenweel C-E-OK-Sn-O-F Nationaal 1
28 RBSC Heusden O Nationaal 2 (start 10u30)
28 HZC Hofstade C  
MAART         
6 ZSC-Bro Broechem O-E-C Orlent Beker 
6 ZC Gavermeer Harelbeke F  
12-13 VVW Galgenweel Galgenweel Sn Antwerp Snipe Cup start 12u
13 ZSC-Bro Broechem L-LR-L4.7  
20 KLYC Galgenweel OK-Sn-E-Spi  
28 NWV Berlare Spi  
APRIL            
2-3 DOCB-RYCB Port-Zélande O Optispring start 11u
3 OSM Schulensmeer AK start 12u
17 SODIPA Galgenweel AK (geen jeugd)  
17 VVW Turnhout Turnhout 420-470-490 + AK (2-mansboten op sw-handicap)  
17 VVW Nieuwpoort basis Brugge Sint Pietersplas Spi  
24 KLYC Galgenweel O-C  
29-30-1 mei NLM Ophoven-Kinrooi L-LR-L4.7 OBK Master Laser
MEI         
30 APRIL - 1 MEI SRNA Galgenweel FJ-L-LR-L4.7-Sn    SailOn-Cup start zat 11 u 
1 SRNA Galgenweel FJ-L-LR-L4.7-Sn  SailOn-Cup start zon 10 u
7 WOS Oostende Spuikom O SFO
8 WVD Mechelen Hombeek C-E-Spi+AK Moederdag wedstrijd
8 OSM Schulensmeer AK start 12u
14-15-16 KYCN Nieuwpoort L-LR-L4.7 Europa cup -Van Laer Sailing OBK start 13u
16 RBSC Heusden Heusden O Teamrace 
22 SODIPA Galgenweel L-LR-OK-FJ  
21-22 RYCB-WVS Scharendijke C-E Youth Spring Cup 
21-22 RNSYC-Twinsclub-OSRC Twinsclub Bredene D-SB20-Patin Ostend Cup 1
29 RYCB Galgenweel Sn Challenge Sprot
29 HZC Hofstade FJ-L-LR-L4.7  
JUNI       
4-5 VVW Inside Spuikom L-LR-L4.7 "De Blauwe Parel" start 13u 
5 VVW Galgenweel Galgenweel Sn Chocolade Race
10-11-12 RNSYC Oostende SB20 Open Belgians
12 HZC Hofstade Fb  
12 OSM Schulensmeer D5 start 12u
18-19 RNSYC-Twinsclub-OSRC OSRC Oostende D-SB20-Patin a vela Ostend Cup 2
18-19 NLM + andere clubs Roermond (Nederland) AK Euregio-regatta voor ( kielklassen )
19 Port-Aventura Mol C-420-470-490  
26 RBSC Braakman O Braakmancup /Nationaal 4
26 BZYC Brugge  Spi  
JULI       
2-6 KYCN/WSKLuM Nieuwpoort O-C-E-420-Spl-L-LR-L4.7 Nieuwpoortweek - OBK C
3 VVW Turnhout Turnhout Spl, L, LR, L4.7,E, RSTera  
9-10 RNSYC-Twinsclub-OSRC RNSYC Oostende Patin - D - SB20 - FF Ostend Cup 3 Bar Race
10 RBSC Braakman L-LR-L4.7-F Lasercup
10 OSM Schulensmeer AK  
21-22-23-24 Twinsclub Bredene Patin a vela- Patin a vela junior XVI° Open Belgisch Kampioenschap
30-31 RNSYC - Twins-OSRC Oostende SB20-D-Patin a vela Ostend Cup 4 / Brugse Zot Cup 
AUGUSTUS       
4-5-6-7 RNSYC Oostende D OBK Draken start 13u
6-7 Port-Aventura Veerse Meer 490  
13 KYC  Koksijde 505-490-AK 4 u van St Idesbald 
14-15 Twins-RNSYC-OSRC Twinsclub Bredene D-SB20-Patin Ostend Cup 5
13-14 RYCB Scharendijke L-LR-L4.7-F-420-470-Sn-FJ-E Beneluxkampioenschap start 12u
14 SIROCCO Paal AK 4u Paalse Plas, start 12u00
20-21 RYCB Scharendijke Sn OBK start 11u
20-21 NLM Ophoven - Kinrooi AK+505 Open Limburgs Kampioenschap  13u00
27 RBSC Heusden AK 6 Uren Race (start 11 u)
27 NLM Ophoven-Kinrooi O en eenmansjollen Afvaart van de Maas start 12u00
28 NLM Ophoven - Kinrooi O en eenmansjollen Optisail en Juniorsail
28 VVW Inside Oostende Spuikom O "De Blauwe Parel" Nationaal 5
SEPTEMBER        
3 HZC Hofstade O 4 u van Hofstade
3-4 Twins-RNSYC-OSRC OSRC Oostende D-SB20-Patin Ostend Cup 6
4 SODIPA Galgenweel Sn-OK-Fb-FJ  
4 SNWV De Ster St-Niklaas AK start 11u00
11 OSM Schulensmeer AK start 12u
10-11 RNSYC -Twins Oostende E-F OBK start 12u
10-11 ZSC-Bro Broechem Spi OBK
10-11 KLYC Galgenweel OK OBK start 12u
10-11 WSKLuM-RYCB Nieuwpoort O OBK start 12u
11 RBSC Heusden Heusden L-LR-L4.7 start 10u30
11 Port-Aventura Mol 490  
11 BZYC Brugge  C  
17-18 RBSC  Heusden O OBK Benjamin / nationaal 6 / reserve OBK
18 VVW Inside Spuikom E-Spi "De Blauwe Parel" reserve OBK E
24-25 Twins-RNSYC-OSRC Twinsclub Bredene D-SB20-Patin Ostend Cup 7
24-25 KLYC Galgenweel FJ OBK start 12u
24-25 OSM Schulensmeer 490 OBK start 13u
OKTOBER       
1-2 OSM Schulensmeer AK Beker van België een-tweemansboten start 13u/reserve OBK
2 ZC Gavermeer Harelbeke Spi - E  
2 VVW Galgenweel Galgenweel Sn Snert race - Reserve OBK
2 Nuclea Mol C-L-LR-AK Nuclea&Wind start 10u30
9 ZSC-Bro Broechem Spi-E-O-L-LR-L4.7 reserve OBK Spi
9 VVW Galgenweel Galgenweel Fb OBK 
9 WWSK Willebroek L-LR-L4.7  
8-9 OK klasse Haltern OK Start 14u
16 KLYC Galgenweel O-C Nationaal 7
22 WOS Oostende Spuikom O Nationaal 8
23 RBSC Heusden Heusden E-Spi  
20-23 RYCB Galgenweel 2,4 mR Antwerp City Cup
NOVEMBER       
5 RYCB Galgenweel L-LR Kampioen der Kampioenen
6 VVW Galgenweel Galgenweel Sn-FJ Antwerpse Handjes
11 WVD Hombeek O-C-L-LR-L4.7-E+AK St Mettebeker start 10u30
13 RYCB Galgenweel Sn-L-LR-L4.7-OK-F-FJ Speculoos Race/reserve OBK F