home icon
 
Alle wedstrijden starten om 10u stipt! Tenzij anders vermeld op de kalender.
 
DATUM CLUB PLAATS KLASSE NAAM WEDSTRIJD
FEBRUARI
28-1 maart WOS Oostende Spuikom L-LR-L4.7  
MAART 
1 RBSC Heusden O Nationaal 1 (start 10u30)
1 RYCB Galgenweel C-E-OK-Sn  
8 ZSC-Bro Broechem O-E-C Orlent Beker /Nationaal 2
14-15 VVW Galgenweel Galgenweel Sn Antwerp Snipe Cup start 12u
15 ZC Gavermeer Harelbeke Spl- F  
15 ZSC-Bro Broechem L-LR-L4.7  
22 KLYC Galgenweel OK-Sn-E-O-C-Spi  
22 HZC Hofstade Fb-FJ-L-LR-L4.7  
29 RYCB Galgenweel O Nationaal 3
29 NWV Berlare Spi-E  
29 VVW Turnhout Turnhout 420-470-490  
APRIL    
11-12 DOCB-RYCB Port-Zélande O Optispring start 11u
12 OSM Schulensmeer AK  
12 WWSK Willebroek L-LR-L4.7  
19 SODIPA Galgenweel AK (geen jeugd)  
25-26 RYCB-WVS Scharendijke C-E Youth Spring Cup 
25-26 Zeilclub Gavermeer Veerse Meer F OBK
26 VVW Turnhout Turnhout Spl-E-(RS Tera)  
26 RBSC Heusden Heusden O teamzeilen
26 VVW Nieuwpoort basis Brugge Sint Pietersplas Spi  
MEI 
1-3 KYCN Nieuwpoort L-LR-L4.7 Europa cup -Van Laer Sailing OBK
2-3 SRNA Galgenweel FJ  
3 SRNA Galgenweel FJ-Fb-L-LR-L4.7-Sn   
9 WOS Oostende Spuikom O SFO
10 WVD Mechelen Hombeek C-E-Spi+AK Moederdag wedstrijd
10 OSM Schulensmeer AK  
9-10 KYCN Nieuwpoort L-LR-L4.7 Van Laer Sailing OBK Laser Masters
24 SODIPA Galgenweel L-LR-OK-FJ  
24-25 RNSYC-Twinsclub-Coqobeach-OSRC Oostende-Bredene D-SB20-Patin Opening Race Twins D-SB20 13u / Patin 14u
31 RYCB Galgenweel Sn Sn=Challenge Sprot
JUNI 
7 VVW Galgenweel Galgenweel Sn Chocolade Race
14 OSM Schulensmeer D5  
14 KLYC Galgenweel Sn Teamrace 
20-21 RNSYC-Twinsclub-Coqobeach-OSRC Oostende-Bredene D-SB20-Patin a vela Midsummer Race D-SB20 13u / Patin 14u
20-21 NLM + andere clubs Roermond (Nederland) AK Euregio-regatta voor ( kielklassen )
21 Port-Aventura Mol C-420-470-490  
28 RBSC Braakman O Braakmancup /Nationaal 5
28 BZYC Brugge  Spi  
JULI 
4-5-6-7-8 KYCN/WSKLuM Nieuwpoort O-C-E-420-Spl-L-LR-L4.7-D Nieuwpoortweek - OBK C
11-12 RNSYC-Twinsclub-Coqobeach-OSRC Oostende-Bredene Patin - D - SB20 - FF FF-D-SB20 start 13u / Patin start 14u
12 RBSC Braakman L-LR-L4.7-F Lasercup
12 OSM Schulensmeer AK  
19-21 Twinsclub Bredene Patin a vela- Patin a vela junior XV° Open Belgisch Kampioenschap
AUGUSTUS 
1-2 RNSYC - Twins- Coqobeach-OSRC Oostende SB20-D-Patin a vela Brugse Zot Cup D-SB20 13u / Patin 14u
7-8-9 RNSYC Oostende D OBK Draken start 13u
8-9 Port-Aventura Veerse Meer 490  
15 KYC  Koksijde 505-490-AK 4 u van St Idesbald 
15-16 Twins-RNSYC-Coqobeach-OSRC Oostende-Bredene D-SB20-Patin Depoorter Cup D-SB20 13u / Patin 14u
15-16 RYCB Scharendijke L-LR-L4.7-F-420-470-Sn-FJ-E Beneluxkampioenschap start 12u
16 SIROCCO Paal AK 4u Paalse Plas, start 12u00
16 OSM Schulensmeer AK  
22-23 RYCB Scharendijke Sn OBK start 11u
22-23 NLM Ophoven - Kinrooi AK Open Limburgs Kampioenschap  13u00
22-24 RNSYC Oostende SB20 Open Nationals start 13u
29 RBSC Heusden AK 6 Uren Race (start 12 u)
29-30 Twins club Bredene - Blankenberge Patin a vela Twinsclub Long Distance Race
29 NLM Ophoven-Kinrooi O Afvaart van de Maas
30 VVW Inside Oostende Spuikom O Nationaal 6
SEPTEMBER
5 HZC Hofstade O 4 u van Hofstade
5-6 Twins-RNSYC-Coqobeach-OSRC Oostende-Bredene D-SB20-Patin OSRC Race D-SB20 13u / Patin 14u
6 SODIPA Galgenweel Sn-OK-Fb  
6 SNWV De Ster St-Niklaas AK start 11u00
6 WVD-Mechelen Hombeek C + AK  
13 WOS Oostende Spuikom F  
13 OSM Schulensmeer AK  
12-13 RNSYC -Twins Bredene-Oostende E OBK start 12u
12-13 KLYC Galgenweel OK OBK start 14u
12-13 WSKLuM-RYCB Nieuwpoort O OBK start 12u
13 RBSC Heusden Heusden L-LR-L4.7 start 10u30
13 Port-Aventura Mol 490  
13 BZYC Brugge  C  
20 NLM Ophoven-Kinrooi O Nationaal 7
20 RBSC  Heusden E - Spi start 10u30
26-27 Twins-RNSYC-Coqobeach-OSRC Oostende-Bredene D-SB20-Patin Indian Summer Race D-SB20 13u / Patin 14u
26-27 KLYC Galgenweel FJ OBK start 14u
26-27 OSM Schulensmeer 490 OBK start 13u
OKTOBER 
3-4 OSM Schulensmeer 420-470-505-Sn-FJ-490-V Beker van België tweemansboten start 13u
4 ZC Gavermeer Harelbeke Spi - E  
4 VVW Galgenweel Galgenweel Sn Snert race - Reserve OBK
4 Nuclea Mol C-AK  
10 WOS Oostende Spuikom O Nationaal 8
11 ZSC-Bro Broechem Spi-E  
11 Galgenweel Galgenweel Fb OBK 
10-11 OK klasse Haltern OK Start 14u
17-18 KLYC Galgenweel O OBK Benjamin / nationaal 9
18 KLYC Galgenweel C  
18 VVW Inside Oostende Spuikom E-Spi-L-LR-L4.7 reserve OBK E
22-25 RYCB Galgenweel 2,4 mR Antwerp City Cup
31 VVW-Gal Galgenweel Sn-FJ Antwerpse Handjes
NOVEMBER 
7 RYCB Galgenweel L-LR Kampioen der Kampioenen
8 RYCB Galgenweel O Teamrace Optimist
11 WVD Hombeek O-C-L-LR-L4.7-E+AK St Mettebeker start 10u30
14 VVW Galgenweel Galgenweel Sn Deutsche Wursten Race start 11u 
15 RYCB Galgenweel Sn-L-LR-L4.7-OK-F-FJ Speculoos Race